Najnovšie recenzie zo sekcie Aparatúry pre gitary

Laney LX10B

Fender Frontman 10G

Fender Frontman 10G

Pridané: 18. marca 2022

Zakúpený v MUZIKER.sk

• fajn pre začiatočníkov do bytu/domu
  • za tú cenu fajn kvalita
  • začne hrať až na hlasitosti 3
  • zvuk niekedy šumí

pre začiatok úplne stačí, na učenie sa hrať je to fajn, za tú cenu je to fajn kvalita. na hlasitostiach 1 a 2 to vôbec nehrá (čo písali aj ostatné recenzie, takže som s tým počítal), začne to hrať až na 3-ke. Do bytu tak akurát, ja to hlasnejšie ako na tú trojku ani nedávam a hlasitosť doregulujem na gitare. nie je to najlepšie na rock, ale zvládne aj tento typ hudby, treba to mať len dobre nastavené aj v kombe aj na gitare a silnejšie brnkať do strún. inak hrá v celku ok

Overený zákazník MUZIKER.sk Kristína

Pridané: 15. marca 2022

Zakúpený v MUZIKER.sk

Produkt je jedným z najlepších zosilňovačov na elektrické gitary, a vzhľadom na to, že som gitaristka, som si ho dopriala. A bola som skutočne milo prekvapená silou zvuku aj jeho čistotou po zapojení do ďalších zariadení a gitary. Po vyskúšaní by som tento produkt už nevymenila. Vrelo odporúčam.

Marshall 2245 JTM 45

Marshall 2245 JTM 45

Overený zákazník MUZIKER.sk Andrej Jimmy

Pridané: 6. marca 2022

Zakúpený v MUZIKER.sk

• Ľahký, výkonný, legendárny zvuk, obrovská dynamika, výborne prijíma akékolvek gitarové efekty, možnosť použit s akoukoľvek gitarovou reprobedňou 4; 8; 16 Ohm; lahodný overdrive; Do cca. 3,5 na volume I. high - hrá čistý zvuk, potom začína mierne skreslovat Mám dva, používam v stereo zapojení v kombinácii s Marshall 1960AX a 1960BX. Vrelo odporúčam.
VOX AmPlug2 Bass

Two Notes Torpedo Captor 16

Overený zákazník MUZIKER.sk wladix

Pridané: 31. januára 2022

Zakúpený v MUZIKER.sk

• vyborna vec, kto sa boji susedov mal bi to mat ,uplne vicisti hluk z komba a aj pri cca 30decibeloch hlasitosti si uzivate cisti jasny ton ktory si nastavite,- skvele *****
Behringer FBQ 1502 HD

Behringer FBQ 1502 HD

Pridané: 22. januára 2022

• Jednoduché ovladanie

Je to môj druhý eq. Predtým som mal tento istý produkt- ma to jednoduché ovládanie, tých 15 kanálov bohate staci. Výstup na subwofer stačí strčiť kábel a otočiť potenciometrom. Ten prvý eq mi bohužiaľ odniesla jedna nezelana návšteva z pivnice kde mam uloženú komplet aparaturu☹️ Je to asi žiadaný produkt...doporucujem

Boss Katana 50 MK2

Boss Katana 50 MK2

Pridané: 21. januára 2022

• kvalitný zvuk
  • intuitívne ovládanie
  • možnosť nainčtalovania softwaru BOSS Tone Studio a o to lepšie využitie produktu, široká škála efektov a detailné nastavenie zvuku + možnosť ukladania vytvorených zvukov
  • vhodné aj pre začiatočníkov
Blackstar Sonnet 60

Blackstar Sonnet 60

Pridané: 15. januára 2022

Zakúpený v Kytary.sk

• Mal som možnosť vyskúšať no no neohurilo ma veľmi
Fender Acoustic SFX II

Fender Acoustic SFX II

Pridané: 15. januára 2022

Zakúpený v Kytary.sk

• Neviem nemám ten produkt ale mám fender akustic junior go a to je perfektne odporúčam
Blackstar Debut 15

Blackstar Debut 15

Overený zákazník MUZIKER.sk Michal

Pridané: 6. januára 2022

• ľahké kombo
  • pekný vzhľad
  • Výborný zvuk a pomer cena/výkon/kvalita
  • vhodné pre začiatočníkov pri super zvuku na byt/dom a do malej skúšobne narobí samozrejme mierny rámus
  • potenciometer gain sem tam zachrapčí a vynechá zvuk pri nízkej hodnote
  • taktiež potenciometer Volume začína púšťať signál až pri relatívne 18% a dost hlasnom zvuku nedá sa nastaviť jemný zvuk na večerné hranie, treba pridávať citlivo aby sa naladil tichý zvuk jemné pohnutie pridá rapídne a potom dalej potenciometer ide už ide normálne je to menšie nepohodlie ak chce človek hrať trošku tichšie
  • mierne brumenie pri Gaine ale na to že to je tranzistor OK
  • veľmi slabé hĺbky a basy dal by som tam nie dva 3'' reproduktory ale radšej jeden 6 až 8'' a bolo by to super

super pomer cena/zvuk/výkon, vhodné pre začiatočníkov pri relatívne super zvuku na byt/dom a do malej skúšobne narobí samozrejme mierny rámus. ISF potenciometer je výborná vec na preladenie sa z amerického do britského zvuku. Kombo hrá vynikajúco na slúchadlách ak sú kvalitné má lepší zvuk ako cez reproduktor na tiché hranie cvičenie vo večerných hodinách, samozrejme nie je to lampa

Fender Acoustic Junior GO

Fender Acoustic Junior GO

Overený zákazník Kytary.sk Matúš

Pridané: 5. januára 2022

Zakúpený v Kytary.sk

• Na tak malé kombo neuveriteľne silný a čistý zvuk
  • Fender ma nikdy neskkamal
  • Kombo je na batériu to je ďalšia super výhoda
  • Aj tie zabudované efekty sú čisté a pekné
  • Má dva vstupy ktoré sú aj pre kondenzátorove mikrofony
  • Veľmi pekné a silné kombo na doma mám ho na tretine hlasu a aj takto to je dosť nahlas paráda
  • Vrelo odporúčam
  • Plusy bluetooth
Artec Cubix G1R

Artec Cubix G1R

Overený zákazník MUZIKER.sk Laco F.

Pridané: 2. januára 2022

Zakúpený v MUZIKER.sk

Veľa funkcií, kompaktné rozmery, dobrý zvuk, za tú cenu k el. akustickej gitare veľmi dobrý výber.
Vhodný aj pre pouličných muzikantov, funguje aj na batérie.
Odporúčam!

Overený zákazník MUZIKER.sk Zuzana

Pridané: 21. decembra 2021

Zakúpený v MUZIKER.sk

Ako sa hovorí....za málo peňazí, veľa muziky... prijateľná cena, nečakaný-dobrý výkon...pre samouka a začiatočníka top.

Hotone Thunder Bass

Hotone Thunder Bass

Overený zákazník MUZIKER.sk Rudo

Pridané: 18. decembra 2021

Zakúpený v MUZIKER.sk

Velmi slusny minizosilovac, necakane dobry zvuk so spravnym reproduktorom, zvladne aj skusobnu, pripadne male klubove podium. Na domace hranie skvela volba

Bugera T5 INFINIUM

Bugera T5 INFINIUM

Overený zákazník MUZIKER.sk Anton

Pridané: 10. decembra 2021

Zakúpený v MUZIKER.sk

Malý spratný zosilovač triedy A s pekným vzhľadom, krásny čistý kanál, pomerne málo skreslenia. Ak chcete tvrdší zvuk tak treba nakopnut z pedálom. Reverb prekvapivo dobre použiteľný. Tlačítko Path zvýši hlasitosť aj skreslenie, ale moc mi nevyhovuje ten zvuk, ja mám radšej čistý zvuk nakopnutý poriadnym drajvom ( napr. TC Cinders alebo EHX Glove). U mňa hrané na 1 Watt z boxom 2x12 a na moje domáce hranie super.

Joyo JA-03 Tube Drive

Joyo JA-03 Tube Drive

Pridané: 6. decembra 2021

Zakúpený v MUZIKER.sk

• zvukovo je za dane peniaze v pohode
  • konektor sa neda polohovat
  • pomerne krehko vyzerajuci platovy kryt, nachylny na poskodenie

za dane peniaze sa ani neda viac cakat

Line 6 Spider V 30

Line 6 Spider V 30

Pridané: 2. decembra 2021

Produkt som nekupoval.

VOX AmPlug2 Classic Rock

VOX AmPlug2 Classic Rock

Pridané: 1. decembra 2021

Zakúpený v Kytary.sk

Milo ma prekvapilo, ako dokáže fungovať taká malá vecička. Nie som žiadny profi hudobník, ale podľa mňa to na bežné hranie pre radosť, resp. na cvičenie veľmi dobre poslúži. Za tie peniaze, žiadne rušenie susedov, voľnosť v pohybe... .

Marshall CODE25

Marshall CODE25