Soundking EE 302

TOP 12 v kategórii Aparatúry pre gitary

Soundking EE 302

Phantómový napájač 48V na všetky typy kondenzátorových mikrofónov, dvojkanálový...
Doprava 3 €,Na sklade
Doporučená ponuka Hudobné Centrum

Na sklade • 1 variant3 €93 % • 382 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant2,5 €88 % • 265 recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v MUZIKER.sk

• Prekvapili ma pozlátené konektory, na obrázku sú obyčajné pocínované, keby som to vedel objednal by som aj drahšie pozlátené protikusy, snáď to nebude problém, nakoľko som kúpil kvalitné neutriky NC3 s ktorými mám dobré skúsenosti.
    • Musel som použiť tento phantom napájač na mixážnom zosilňovači, ktorý má iba nesymetrické mikrofóne vstupy. Napájač generuje šum/brum mierny ale už to vadilo, asi zemná smyčka. Pravdepodobne nie je zdroj dobre galvanicky oddelený, nie je oddelená signálová a silová zem, alebo sú nevhodne vedené cesty na DPS.
    • Pri napojení do iného mixpultu (na skúšku) so symetrickým vstupom bol pochopiteľne OK.

Problém som musel odstrániť neštandardným "ground-lift" zapojením. Našťastie to zabralo a nemusel som kupovať ešte aj di-box. Fakt nemilé prekvapenie.

• - nemá trafo, ale poriadny kábel do siete
    • - je vhodný pre použitie s niektorými lacnejšími USB prevodníkmi, pretože je na nich potom možné vypnúť fantomóve napájanie, ktoré môže prispievať k ich zašumovaniu (treba experimentovať)
    • - zatiaľ nič

- nemá trafo, ale poriadny kábel do siete